Moje miasto - najlepsze miejsca, opinie, recenzje, ogłoszenia

Supermarkety Elissa S.J.

Ocena: 2
z 2 ocen Kategorie: Piwo, wino i alkohole    [Zmień]
os. Przyjaźni 141a
Poznań
Tel. (61) 820-11-42
Zapytania z Google: sklepy poznan Elissa,  elisa poznań,  market eliza,  Elissa sp.j. Supermarket,  supermarkety elissa poznan opinie,  sklep elisa slowianska,  market elissa pozna opinie,  super markety elissa Poznań,  super market elissa poznań,  supermarket elissa poznań

Miejsce odwiedzają

Opis miejsca

Opinie o Supermarkety Elissa S.J.

2013-10-24 14:49:39
Można znaleźć potrzebne produkty w niekiedy dobrych cenach ale niestety podejście pracowników do klienta jest tragiczne.Kasjerki nie dość że wymalowane jak papugi sprawiają wrażenie niewolnic za kare siedzących na kasie.Nie wiem czy ten sklep prowadzi jakąś własną politykę ale rozmowa przez telefon czy z koleżanką podczas obsługi klienta,zero jakiejkolwiek grzeczności już o zwykłym "dzień dobry" nie wspomne to chyba przesada a dodatku zwróć takiej piękności uwagę to zarzuci takim fochem że nie ma przebacz.Ktoś powinien się solidnie wziąć za ten sklep.
2013-03-03 20:04:21
Witam,
w sklepie można znaleźć dużo tanich podstawowych produktów oraz kilka z wyższej półki,ogólnie jest wszystko co człowiekowi potrzebne do życia ze sklepu osiedlowego. Największą wadą sklepu jest podejście przede wszystkim ochroniarza (młody blondyn) do klienta. Uważa on, że jak się wchodzi z siatką bądź z dużą torbą to od razu chce się ich okraść więc od pierwszej sekundy czujesz wzrok ochroniarza na sobie, który cię śledzi a jeszcze nie daj boże zapomnisz o koszyku bo wpadasz tylko po chleb. ROzumiem, że zdarzają się kradzieże, że niektórzy wchodzą do sklepu z takim zamiarem ale to są jednostki a nie wszyscy więc nie wiem czemu tam każdego uważa się za potencjalnego złodzieja.

Oceń to miejsce

Masz zdanie na temat tego miejsca? Napisz opinię o Supermarkety Elissa S.J.

Odwiedź pobliskie miejsca

Podobne miejsca

Copyright © najt.pl 2018