Moje miasto - najlepsze miejsca, opinie, recenzje, ogłoszenia

Studio Urody

Ocena: 3.5
z 3 ocen Kategorie: Salony fryzjerskie, Salony kosmetyczne, Solaria    [Zmień]
Kasprowicza 56
Warszawa
Tel. (022) 834-66-49
Zapytania z Google: bozena zebrowska warszawa fryzjer Kasprowicza ,  studio 56 fryzjer opinie,  opinie studio 56,  studio 56 bielany opinie,  studio 56 opinie,  studio56 kasprowicza,  salon kasprowiczs,  studio 56 kasprowicza,  warszawa kasprowicza kosmetyczka,  kasprowicza 56 studio56

Miejsce odwiedzają

Opis miejsca

Opinie o Studio Urody

2017-07-12 15:31:24
Od początku istnienia Studio 56 odwiedzam to miejsce i nie zamierzam tego zmieniać. Doskonała robota jaką wykonują oraz atmosfera panująca w salonie bez wątpienia zasługuje na 5 gwiazdek. Najlepszy salon jaki znam :) Polecam !!!
2017-07-12 15:22:59
Byłam, widziałam, ... i jestem oczarowana !
Na początku napiszę, że nie jestem zbyt śmiała w pierwszych kontaktach jednak atmosfera panującą w salonie już od pierwszej minuty pozwoliła zrelaksować się i zapomnieć o stresie. Nigdy nie przychodziło mi łatwo zmieniać salon fryzjerski tym bardziej, że ostatnie 3 lata mieszkałam w Rzymie gdzie chodziłam do jednego zaufanego salonu. O salonie fryzjerskim Studio 56 dowiedziałam się od koleżanki która jest ich stałą klientką, jest też osoba bardzo wymagającą więc miałam pewność, że trafię w dobre ręce. Salon przepiękny urządzony w stylu Glamour co mnie bardzo urzekło. Miałam wykonane cięcie + farbowanie w tonacji 2 kolorów oraz z pielęgnację. Efekt końcowy cudny !!! Nie sądziłam, że po powrocie do kraju będę tak pozytywnie zaskoczona jakością i stylem... odważę się powiedzieć, że nawet o poziom przewyższający to co widziałam przez ostatnie 3 lata w Rzymie.
Polecam Studio 56 - Marta
Ciao !
2012-02-14 22:44:44
Byłam umówiona do Pani Bożeny Żebrowskiej - Piotrowskiej na cięcie + czesanie na godzinę 9.00 . Nie dość , że czekałam na mrozie prawie 40minut zanim został otwarty salon to dodatkowo w srodku czekalam do godziny 10tej na to żeby mnie ostrzygła ... Oczywiscie jak juz się wzieła do pracy to z wielkiej łaski !! No jak tak mozna...? Również nie podobało mi się to , że bardzo zle traktuje swoje praktykantki. Kobieta wydziera się na dziewczyny... dla mnie to cale zdarzenie było szokiem. Byłam raz i wiecej nie zamierzam tam chodzic , klimat fatalny!!! Jedynym plusem tego salonu jest wystrój.
NIE POLECAM !!!

Oceń to miejsce

Masz zdanie na temat tego miejsca? Napisz opinię o Studio Urody

Odwiedź pobliskie miejsca

Miejsca wyszukiwane z Google

Podobne miejsca

Copyright © najt.pl 2018