Moje miasto - najlepsze miejsca, opinie, recenzje, ogłoszenia

Pizzeria Tivoli

Ocena: 1
z 1 ocen Kategorie: Jedzenie na telefon, Pizzerie, Restauracje    [Zmień]
Naramowicka 187
Poznań
Tel. (61) 670 57 05
Zapytania z Google: http://www.najt.pl/biz/pizzeria-tivoli-17835.html,  ,  pizzeria tivoli opinie szczecin,  poznań pizza naramowice opinie,  tivoli pizzeria opinie,  opinie o pizzerii tivoli,  tivoli opinie pizzeria,  tivoli szczecin opinie,  pizza tivoli szczecin opinie,  opinie o tivoli pizza szczecin

Opis miejsca

Opinie o Pizzeria Tivoli

2012-10-19 15:15:55
Jestem absolutnie zażenowana poziomem obsługi w restauracjach Tivoli. Ten konkretny przypadek tyczy się dosłownie restauracji Tivoli przy ulicy Ściegiennego w Poznaniu.

Opiszę swoją historię bardzo dokładnie, aby oddać skalę absurdu z jaką spotkałam się zamawiając jedzenie na wynos w tej restauracji oraz chamstwo, prostactwo, arogancję z którymi ma się tam do czynienia.

Od niedawna trwa wykończenie nowego mieszkania, do którego się wprowadzam. Z tej racji nie mam tam sztućców, gdyż w mieszkaniu nie mam nawet stołu, ani żadnego mebla. Jedynie parkiet i gołe ściany.

Wraz z artystami, którzy zajmują się mieszkaniem zamówiłam tortellini z restauracji Tivoli około godziny 16, będąc przez cały dzień, non stop na chodzie i nie mogąc nic zjeść. Właściciel mieszkania, nauczony doświadczeniem powtórzył osobie przez telefon kilka razy o tym, by przywieźli sztućce.

Oczywiście po 50 minutach przyjechał kurier, ale bez sztućców. Poinformowaliśmy, że niestety nie możemy przyjąć zamówienia, bo nie mamy czy go zjeść, więc poprosiliśmy, aby dowiózł nam sztućce. Oczywiście do tego czasu jedzenie by nam wystygło, zatem również uprzejmie poprosiliśmy o nowe.

W międzyczasie zadzwoniła Pani z pizzerii i poinformowała nas, że Pan kurier będzie później bo zepsuł mu się skuter. W końcu, po długim czasie przyjechał ponownie, z jedzeniem i sztućcami zawiniętymi w folię. Zapłaciliśmy, wzięliśmy jedzenie.

Pan odszedł. ALE CO Z TEGO SKORO POŁAMAŁ NAM SZTUĆCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skandal, przysięgam, jak długo żyję nie spotkałam się z taką farsą.

Dodam tylko, że wybór na Tivoli padł przypadkowo, bo nigdy wcześniej tam nie zamawiałam i chciałam się przekonać czy dają dobre jedzenie.

Po godzinie mieli przyjść do nas panowie od wnoszenia mebli. Dlatego też zdecydowałam się dać tej restauracji drugą szansę (licząc, że kiedy zażartuję na temat sztućców i fatalnej obsługi, to Pani policzy mniejszą kwotę w ramach przeprosin, albo chociaż powie "to niemożliwe, u nas tak nie powinno się dziać").

Jednak rozmowa nie była zbyt przyjemna, gdy zażartowałam o tym, że kurier połamał nam sztućce Pani na mnie najechała, więc odpowiedziałam jej żartem "dobrze, dobrze, proszę tylko nie pluć do jedzenia!" - jednakże cały czas w moim tonie brzmiał żart.

Pani z telefonu chyba przywykła do tego typu obelg, bo od razu rzuciła stosem chamskich tekstów!

Kiedy po 58 minutach (miał być po 50 minutach) przyjechał kurier - TEN SAM - zapytałam się go dlaczego połamał nam sztućce i czy to normalne, to wyskoczył do mnie z tekstem - JEST PANI SKREŚLONA Z LISTY KLIENTÓW, ZA SZKALOWANIE FIRMY!

Chciałam zaznaczyć, że nie zaczęłam jej jeszcze szkalować. Na razie opisuję sytuację, która miała rzeczywiście miejsce. Szkalować, to ja ją dopiero mogę zacząć.

Na koniec jeszcze, kiedy chciałam zapłacić za tę pożal się Panie, obleśną, tłustą pizzę, okazało się, że miał niesprawny terminal.

ŻAL.PL
NIE POLECAM. I powiem o tym wszystkim klientom mojej firmy, jak również udostępnię tę informację na FaceBooku i we wszystkich możliwych miejscach.

Ta firma to kpina!

Oceń to miejsce

Masz zdanie na temat tego miejsca? Napisz opinię o Pizzeria Tivoli

Odwiedź pobliskie miejsca

Miejsca wyszukiwane z Google

Podobne miejsca

Copyright © najt.pl 2018