Moje miasto - najlepsze miejsca, opinie, recenzje, ogłoszenia

NZOZ Instytut Zdrowia Centrum

Ocena: 3
z 1 ocen Kategorie: Stomatolodzy    [Zmień]
Teatralna 10
Sosnowiec
Tel. (32) 726-47-23
Zapytania z Google: centrum sosnowiec teatralna 10 opinie,  ,  nzoz teatralna 9,  teatralna 9 sosnowiec instytut,  nzoz instytut zdrowia centrum sosnowiec opinie,  nzoz instytut centrum sosnowiec teatralna opinie,  instytut urody sosnowiec teatralna 10,  nzoz sosnowiec teatralna,  sosnowiec teatralna centrum urody,  sosnowiec nzoz teatralna

Miejsce odwiedzają

Opis miejsca

Opinie o NZOZ Instytut Zdrowia Centrum

2012-10-04 10:53:13
W NZOZ leczę się już od kliku lat. Generalnie trzeba przyznać, iż sama placówka jest bardzo nowocześnie, przyjemnie urządzona. Co ma uważam istotne znaczenie. Przyjmują tam naprawdę dobrzy specjaliści.
Do tej pory nie miałam żadnych zastrzeżeń, a wręcz z całą odpowiedzialnością polecałam swoim znajomym.
Natomiast z przykrością stwierdzam, iż ostatnimi czasy zmienił się skład osobowy Pań z rejestracji i przyznam szczerze, że pierwszy kontakt z rejestracją kojarzy się tylko z gburowatymi, przemądrzałymi, wywyższającymi się pracownicami, odpowiadającymi w pretensjami w głosie i robiącymi z łaską z każdą jedną rzeczą. Czasami mam wrażenie, że większość tych Pań pracuje tam za karę!!!
Szkoda wielka, że tak pod każdym kątem dopracowana placówka coraz bardziej traci pozytywne opinie również wśród moich znajomych przez niekompetencję pracownic!

Pacjentka z Sosnowca

Oceń to miejsce

Masz zdanie na temat tego miejsca? Napisz opinię o NZOZ Instytut Zdrowia Centrum

Odwiedź pobliskie miejsca

Miejsca wyszukiwane z Google

Podobne miejsca

Copyright © najt.pl 2018