Moje miasto - najlepsze miejsca, opinie, recenzje, ogłoszenia

City Play Sp. z o.o.

Ocena: 1.5
z 20 ocen Kategorie: Place zabaw    [Zmień]
Ciołka 35/73
Warszawa
Tel. (022) 836-60-68
Zapytania z Google: tyszko gasik małgorzata,  zbigniew gasik dluznik,  universum group sp. z o.o,  gasik konstancin,  oszusci gasiki orliki,  małgorzata tyszko-gasik nigdy nie mieszkała na pradze,  CITY GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,  city play sp z o o,  city group sp z o o opinie,  inc play blu city recenzje

Opis miejsca

Opinie o City Play Sp. z o.o.

2013-07-02 11:50:51
Pan Gasik jest oszustem, naciąga ludzi miłymi słówkami i obietnicami, a potem ulatnia się jak kamfora ( brak jakiego kolwiek kontaktu ). Jestem oszukany na ok. 90000,00
2013-06-06 20:43:20
Pan Gasik i jego telefony znikneły zaraz po odbiorze orlika na Mazurach,
zostało mi tylko zlecenie....
Omijać to g....
2013-05-07 15:27:48
Nie polecam sieci Play nikomu mają niedouczonych konsultantów wprowadzają ludzi w błond.
Oferują nowe taryfy niby kożystniejsze podczas trwania umowy za które trzeba płacić potem dwa razy tyle. Nigdy nie można nic załatwić w biurze obsługi żaden nie odbiera telefonu.
Moim zdaniem to oszuści trzymajcie się od tej bandyckiej sieci jak najdalej.
Były klient
2013-03-27 12:49:59
widzę, że Pani Tyszko - Gasik działa i zgłasza się do administratora o skasowanie postów... ....znowu biorąc na litość jakimi to dobrymi, uczciwymi ludźmi Państwo Gasik są, pokrzywdzeni przez los i innych ludzi .... żałosne....
2013-03-13 14:25:59
Dziwne jest że pani Małgorzata z city play pisze o uzyskaniu dwóch nakazów zapłaty na dość poważną sume, a ja będąc jednym z wykonawców inwestycji do dziś nie otrzymałem pieniędzy. Nasuwa się więc pytanie co się stało z tymi pieniędzmi
2013-01-25 14:49:15
Jeżeli ktos chciałby porozmawiać z "Państwem" G. osobiście polecam ich nowe sklepy z produktami benedyktyńskimi...w Konstancinie i Piasecznie
2012-04-20 10:11:31
Wszyscy oszukani !!! Zarówno City Play jak i City Group piszcie ! Zbierzmy się razem i zacznijmy działać !!! W głowie się nie mieści, że państwo G. oszukali tysiące firm i nadal to robią bezkarnie, a my im na to przyzwalamy !!! Wszystkich oszukanych proszę o kontakt: oszukana@onet.com.pl
2012-03-02 08:05:48
Czytam na dzień dobry te opinie o firmie i niestety się w pełni zgadzam z tymi, którzy zostali oszukani. Zastanawia mnie przewrotność Pana Frelka, albo pierwszy jego wpis był tak skuteczny, że odzyskał swoje pieniądze albo został przekupiony.
Ale to już pozostawiam innym do oceny i samemu zainteresowanemu.
2012-01-09 19:17:21
Witam!

Stwierdzam, iż firma to istny cyrk na kółkach. Ciągłe wymówki, wodzenie za nos, bez końca... Zastanawiający jest fakt, że firma posiadająca bardzo negatywną opinię na rynku, ciągłe zaległości finansowe, komornicze itp. staje do publicznych przetargów i w dodatku je wygrywa!!! Sprawa warta uwagi odpowiednich jednostek funkcjonujących w naszym kraju. A tak na marginesie współczuję pracownikom tej firmy, Paniom, których dzień pracy najwyraźniej polega na prowadzeniu rozmów z podwykonawcami, rozmów prowadzących do niczego, zapewnieniach, że pieniądze dziś, pieniądze jutro, a to że czekają na przelew z gminy, który w rzeczywistości dokonany został dawno a w końcu zabawa w głuchy telefon...
W konsekwencji sprawa będzie miała swój finał w prokuraturze i mediach, nawet jeśli poniesie za sobą koszta!
2012-01-05 09:29:53
Poniżej Pani z City Play Sp. z o. o. , że wszystkich, którzy wyrażają złą opinię o jej firmie poda do sądu. Na jakiej podstawie skoro to prawda ? Gdzie pieniądze dla podwykonawców za Orliki? Pan G. już otrzymał zapłatę z części gmin i są to duże pieniądze! Pieniądze z dotacji Unijnych i pieniądze Gmin.
Mam wrażenie, że Państwo G. prowadzą celowe działania mające na celu wyłudzenie pieniędzy od podwykonawców. Takie sprawy zgłasza się na Policję.
Wszystkich oszukanych proszę o kontakt w celu podjęcia wspólnych działań i odzyskania wszystkich długów.
Proszę pisać na adres: ninazag@interia.pl
2011-12-19 00:56:57
Zdecydowanie popieram opinię przedmówców na temat firmy City Group Sp z o.o. Ja czekam ponad 2 miesiące na pieniądze za usługę podwykonawstwa. Najgorszy jest sposób załatwiania przez tą firmę, otóż są obiecanki, że przelew w piątek albo w poniedziałek, następnie wyłącznie tel bądź zwyczajne jego nie odbieranie, żałosne. Rozumiem że firma też czeka na jakieś zapłaty za kolejne etapy prac, tylko że nie moim kosztem i nie takim sposobem załatwiania spraw. Zabawa w kotka i myszkę, a przecież nikt nie ma złych zamiarów, chcę jedynie odzyskać zarobione przez siebie pieniądze. Nigdy więcej nie wejdę we współpracę z ta firmą. Ta sytuacja jest to doskonałą nauczką i przestrogą na przyszłość.
P.S. Dziwię się że jeszcze nikt do tej pory im tego nie ukrócił, a w szczególności nie przytarł skrzydełek panu G. Jak tak nie lojalna firma może wygrywać i realizować publiczne przetargi??? Nie mam pojęcia....
2011-11-04 09:28:21
Proszę o więcej informacji o firmie City Group i budowanych przez nich Orlikach. Czy płacą za materiały? Dziękuje z góry za pomoc.


Zambrów

Wyślij wiadomość do użytkownika kontakt
2011-08-10 15:22:05
do Pani prezes:

Niniejszym oświadczam, iż jestem pracownikiem firmy Hydrobud i to ja napisałam poprzednią opinię o Pani firmię. Mój szef nie miał z tym nic wspólnego (nawet o tym nie wiedział). Więc jeśli chce Pani kogoś o coś oskarżać to bezpośrednio moją osobę.
Wyraziłam swoja opinię bo nie mogę patrzeć jak mój szef, który jest bardzo dobrym człowiekiem przeżywa kłopoty związane z Pani firmą.
Pan K. nakazał mi przeprosić Panią więc czynię to na tym samym portalu, na którym być może panią obraziłam. Przepraszam
Jeżeli Chce pani wnosić pozwew to tylko i wyłącznie na mnie. Proszę o kontakt. znajdzie mnie Pani w biurze Hydrobudu.

z poważaniem Żaneta
2011-08-06 17:06:27
LIST OTWARTY .
W związku z powzięta informacją na temat wpisów dokonanych na tej stronie przez przedstawicieli dwóch firm, Zarząd firmy City Play sp .z o.o. przekazuje informację, do wspomnianych osób a także do innych zainteresowanych, że wszystkie tego typu publiczne wypowiedzi szkalujące , obrażające i niszczące wizerunek firmy City Play Sp z o.o. a także niszczące opinię prywatnych osób w tym wypadku Zarządu Spółki oraz osób powiązanych, będą niezwłocznie kierowane na drogę postępowania Sądowego z żądaniem zadosćuczynienia. Ponadto działając w imieniu i na rzecz firmy City Play Sp z o.o. publicznie oświadczam ,że spółka uzyskała w drodze postępowania Sądowego dwa nakazy zapłaty na łączną kwotę 740 tyś zł. od firmy BRUK-JAR z RZĄŚNIKA oraz URZĘDU MIASTA SKIERNIEWICE co w całości pokrywa zobowiązania spółki wobec kontrahentów. Jednocześnie informuję,że spółka nie posiada zobowiązań wobec Skarbu Państwa ani żadnych kredytów mogących zagrozić płynności finansowej spółki w przyszłości.
W nawiązaniu do firmy HYDROBUD której przedstawiciel zamieścił ostatnią szkalującą opinię o firmie CITY PLAY SP z o.o a także o osobach prywatnych , to informuję, że sprawa niezwłocznie zostanie zgłoszona do Wojewódzkiej Izby Inżynierów oraz do Starostwa Powiatowego W Wysokim Mazowiecku, gdyż to właśnie z powodu zaniedbań właściciela firmy HYDROBUD który pełnił funkcję Kierownika Budowy i jednocześnie podwykonawcy na prowadzonej przez firmę CITY PLAY SP z o.o. inwestycji doszło do naliczenia przez Urząd kar w wysokości 105 tyś zł za nieterminowe i niezgodne z projektem wykonanie robót leżących w zakresie Pana Stanisława K. bedącego przedstawicielem firmy HYDROBUD.
W związku z powyższym firma City Play SP zo.o. po wystawieniu odpowiedniej noty obciążeniowej dla firmy Hydrobud oczekuje na wpłatę należnych środków na podany rachunek firmowy w określonym w nocie czasie a w przypadku braku dokonania zapłaty kieruje sprawę na drogę postępowania Sądowego.
Powyższe stanowi List Otwarty Zarządu Spółki City Play i ma na celu uwiarygodnienie sytuacji firmy a także osób będących w Zarządzie lub powiązanych. Wszystkie zawarte w powyższym liście informacje są oparte o dokumenty sądowe tj. nakazy zapłaty bądź urzędowe tj. zaświadczenia o niezaleganiu i pozostają do wglądu dla osób współpracujących z firmą City Play Sp zo.o. w przeszłości czy obecnie
Jako Prezes Firmy City Play Sp zo.o ubolewam nad poziomem czytanych opinii czy raczej ich autorów i wierzę ,że powyższy List Otwarty trafi do właściwych czytelników ,którzy zrozumieją jego wymowę i intencje.
Z poważaniem
Małgorzata Tyszko -Gasik
Prezes Zarządu City Play sp z o.o.
2011-08-04 07:57:36
Obecnie państwo G.... prowadzą firmę pod nazwą City Group... Mam mała prośbę do państwa G, a mianowicie bardzo proszę nie wypowiedać sie na swój temat bo jeszcze jakaś naiwna firma uwierzy w wasze super opinie i straci grube pieniądze.
2011-07-29 14:00:06
Jedź człowieku na wakacje bo się przegrzejesz. Masz za mało lat żeby wiedzieć o biznesie to co ja wiem i jeśli z powodu 10000 zł jesteś w stanie wylać tyle pomyj na tę firmę to co by było gdyby ktoś przerobił cię na bańkę!???? Ja kolego mam dużo nieruchomości i w kontaktach biznesowych nie sprawdzam ile nieruchomości ma mój partner to tylko w Polsce chętnie zabiera się komuś dom albo jego osobisty majątek. Jeśli potrzebny ci dom to napisz moje dwa stoją puste! swoją drogą muszę doradzić prezesowi aby lepiej dobierał sobie partnerów w biznesie. Tak swoją drogą to opisana przez Ciebie firma robi dla mnie aktualnie realizacje w Warszawie i wiesz co są naprawdę dobrzy w tym co robią!!! Chyba masz stare numery telefonów bo ja zawsze się dodzwaniam. Znasz przysłowie nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka? Pozdrawiam.
2011-07-27 11:56:32
"Bulwersujące te opinie! Korzystałem z usług firmy City Play Sp. z o.o. będąc w krytycznej sytuacji, kilka miesięcy po terminie inwestycji!! Firma City Play Sp. z o.o. wyciągnęła do mnie pomocną dłoń, w kredycie otrzymałem towar, terminową realizację i profesjonalną obsługę."
Widzisz kolego anonimie8...jeśli masz jakieś wątpliwości co do mojej bulwersującej opinii o firmie Cityplay, to porozmawiaj ze swoimi cudownymi znajomymi z tej spółki z bardzo ograniczoną odpowiedzialnością, bądź przedzwoń do mnie, a wyjaśnię w przejrzysty sposób, dlaczego uważam ich za oszustów. Czy firma, która nie płaci mi ponad 10 000 zł. od października 2010 to rzetelny przedsiębiorca? im nie działają telefony, na maile nikt nie odpisuje, to jest jakaś patologia! Śmią się nazywać podmiotem gospodarczym? Chyba raczej penitencjarnym.. Nikt z Zarządu nie ma na siebie zapisanej ani jednej nieruchomości, no bo przecież byłoby z czego ściągnąć - a nie o to w życiu chodzi, żeby odpowiadać za własne błędy, prawda? Powiem więcej. Mam 23 lata, firmę prowadzę od 3 lat. Strata 10 000 zł. nie jest dla mnie zapisem księgowym, a kopem w du** z którego ledwo się wywinąłem. Jeśli masz wątpliwości, czy prowadzę biznes to zapraszam na www.e-beton.pl i www.hurtmann.pl zobacz sobie. Znajdziesz tam DROŻNE dane teleadresowe. Jeżeli anonimie znasz tych ludzi i ręczysz za ich uczciwość, to zapytaj czemu obiecują że zapłacą, biorą towar, i wyłączają komórki. Tak się nie robi. Pół Warszawy do mnie dzwoni, że CityPlay wisi im pieniądze. A jak chcesz być bardziej wiarygodny, to się podpisz pod tymi peanami na cześć tej "firmy".

Tomasz Frelek
Hurtmann
793-116-740


Warszawa

Wyślij wiadomość do użytkownika kontakt
2011-07-01 14:59:16
Są o.k. Jak tylko mają zastrzyk gotówki to płacą i powoli wychodzą z tego gówna. Czekałem pół roku ale opłacało się i nie powiększałem im kosztów przez tych komorników. ten od tego "złodzieje" to chyba za bardzo się rozpędził albo nigdy biznesu nie prowadził!


Warszawa

Wyślij wiadomość do użytkownika kontakt
2011-04-12 16:11:48
Bulwersujące te opinie! Korzystałem z usług firmy City Play Sp. z o.o. będąc w krytycznej sytuacji, kilka miesięcy po terminie inwestycji!! Firma City Play Sp. z o.o. wyciągnęła do mnie pomocną dłoń, w kredycie otrzymałem towar, terminową realizację i profesjonalną obsługę. Teraz sam pomagam im w kłopotach bo oszust ich okradł na prawie 700 tys złotych!! Podziwiam bo chcą walczyć o pieniądze, które tak na prawdę nie są dla nich tylko dla Was!!
Szkoda, że polski biznes nie trzyma się razem! Znacie tylko sądy i komorników. Może kiedyś Wy będziecie oszukani i co wtedy??? A może by tak pomóc??
2011-01-26 15:39:26
Kompletnie nierzetelna firma. Jest mi dłużna ponad 10 000 zł. Nie płaci od ponad 2 miesięcy. Nie odbierają telefonów, nie oddzwaniają, nie biorą na siebie odpowiedzialności, za towar który zamówili i mieli opłacić w ciągu kilku dni. Widocznie nie da się budować tanich Orlików, bez oszukiwania ludzi. Udzielając terminu płatności miałem pewne wątpliwości, ale przecież firma wygrywająca publiczne przetargi, powinna być rzetelnym przedsiębiorstwem. Okazało się jednak, że nie zasługiwali ani na zaufanie, ani nawet na odwlekanie decyzji o złożeniu wniosku w sądzie.
Pozdrawiam,
Tomasz Frelek
HURTMANN Tomasz Frelek
793-116-740

Oceń to miejsce

Masz zdanie na temat tego miejsca? Napisz opinię o City Play Sp. z o.o.

Odwiedź pobliskie miejsca

Podobne miejsca

Copyright © najt.pl 2014